zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Miłość to niesamowite uczucie. Chyba coś o nim wiesz, prawda? W końcu czytasz mój artykuł! Cześć! Mam na imię Filip i dziś opowiem Ci o moich pomysłach na zaręczyny. Dokładnie – moich. Nie będzie to kolejna pozycja, których sporo jest w internecie. Choć pojawi się kilka klasyków – są one okraszone tym, co czuję. Wszystkie pomysły bierz jak swoje! Każdy z nich jest moim wyobrażeniem idealnych chwil z ukochaną. Sam nie miałem jeszcze okazji czegoś takiego przeżyć – więc podobnie jak Ty – mogę to planować. Choć Ty jesteś bliżej realizacji tych planów ode mnie! Wierzę jednak, że wszystko ma swój czas i ja również w przyszłości ułożę swój idealny plan na zaręczyny. Skupmy się jednak na radach dla Ciebie. Do dzieła!

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn


Decyzja o oświadczynach


Pewnego dnia budzisz się obok swojej ukochanej. Kołdra okrywa Wasze ciała. Jej ciepło koi Twoją duszę. Tulisz ją czule i delikatnie całujesz w czoło. Czujesz, że masz wszystko. Patrzysz na jej spokojną twarz i wiesz, że chcesz na nią patrzeć każdego dnia. Jesteś tego pewien jak nigdy niczego innego w swoim życiu. Parząc poranną kawę czujesz, jakbyś śnił. Spełnia się marzenie o kobiecie idealnej, skrojonej na miarę drugiej połówce. To idealna chwila, aby wymarzona przyszłość stała się faktem. Czas na zaręczyny!

I nagle bum! Przecież jest tyle spraw, które trzeba załatwić przed wypowiedzeniem tych magicznych słów. Wybór pierścionka, kwiaty… Kiedy się oświadczyć? Gdzie? Co robić?

Spokojnie. Najważniejsze to być pewnym, że chcecie. Patrzcie go! Tyle stresu a on każe mi być spokojnym! A co jeśli ona nie jest pewna?!

To Ty znasz swoją wybrankę najlepiej. Ty wiesz, jak często obdarza Cię uśmiechem, pocałunkiem. Jak wyrozumiała jest dla Ciebie, gdy poświęcasz się różnym sprawom i nie masz dla niej za wiele czasu. Jak bardzo interesuje się Tobą, Twoim życiem, tym co czujesz. Czy mimo konfliktów, które występują w każdym związku, potraficie szybko się pogodzić i w miłości cieszyć się chwilą, jak i z uśmiechem na twarzy patrzeć w przyszłość.

Wspólną przyszłość.

Kochasz ją i wiesz, że to ta jedyna? Zatem weź głęboki oddech, usiądź wygodnie i ustalmy zaręczyny idealne.

Chwila, chwila… Przecież miały być gotowe pomysły!

I będą. Jednak w mojej ocenie każdy pomysł wymaga dostosowania do konkretnych sytuacji i osób. To jest piękne, że każdy z nas jest inny. Dlatego już na początku mam dla Ciebie małą poradę. Przeczytaj ten artykuł kilka razy. Odłóż go i wróć do jego treści za kilka dni. W przerwie myśl intensywnie o swojej ukochanej. Zobaczysz, dzięki temu działaniu w Twojej głowie wyklaruje się plan idealny.


Pomysły na zaręczyny


zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Pierwsze skojarzenie z oświadczynami?

1. Restauracja

Najbardziej klasyczny i zarazem najbardziej oczywisty wybór na zaręczyny wśród mężczyzn. Jeśli czujesz, że z najbardziej oklepanego pomysłu da się coś wykrzesać – masz rację. Pochylmy się nad przykładowym scenariuszem wyjątkowego wieczoru, z wykorzystaniem takiego miejsca.

Tego dnia musisz mieć wolne. Jeśli pracujesz na etacie – poproś szefa o dzień urlopu. Za nic w świecie nie mów o tym swojej ukochanej! Zacznij dzień tak, jak każdy inny. Jeśli to Ty wychodzisz wcześniej do pracy – wyjdź z domu i przeczekaj w bezpiecznym miejscu. Gdy wybranka Twego serca wychodzi z domu przed Tobą – pożegnaj ją czule, ale nawet najmniejszym gestem nie zdradzaj swoich zamiarów. Gdy zostajesz sam, masz idealny czas do działania.

Oczywiście stolik zarezerwuj z wyprzedzeniem. Zadbaj o to, aby był ustawiony gdzieś na uboczu. Niektóre lokale mają taki wyjątkowy stolik. Dla wielu osób to po prostu stolik, dla Ciebie to stworzenie intymnej sytuacji już na tym etapie.

Nie nie! Kosmate myśli odłóż na później. Intymny stan oznacza tu chwile, w których jesteście tylko Wy. Ona i Ty. Ale do tego jeszcze wrócimy.


Zapytaj obsługę lokalu, czy w danym dniu na stolikach będą kwiaty. Jeśli tak – dowiedz się jakie. Niezależnie od stanu rzeczy – to idealna okazja dla Ciebie. Gdy kwiat znajdujący się w małym wazoniku to norma w tym miejscu – poproś obsługę, aby znajdował się tam inny kolor róży, niż zwykle. Jeśli natomiast restauracja nie ma w zwyczaju stawiać na stoliku takiego dodatku – poproś o postawienie go w Waszym kąciku. Zaproponuj, że przywieziesz kwiat lub dopłacisz ekstra. Wiem, co teraz chodzi Ci po głowie. Po co mam to robić?! Przecież ma liczyć się ona, pierścionek, wspólna chwila. I to wszystko się zgadza. Wierz mi lub nie, ale większość kobiet zwraca ogromną uwagę na detale. Gdy już zajmie miejsce na krześle, które jako dżentelmen jej odsuniesz, z pewnością zwróci na to uwagę. Może nie pomyśli, że kolory kwiatów są inne. Ale umysł zarejestruje, że coś było inaczej i że z jakiegoś powodu jest wyjątkowo.

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Czas na mały trening kaligrafii! Nie no żart, nie mamy aż tyle czasu… Weź kartkę papieru i długopis. No dobra, kilka kartek – z pewnością kilka razy coś przekreślisz przed finalną wersją. Ale zanim to zrobisz – jest coś jeszcze. Na etapie planowania ważne jest, abyś wiedział jaką sukienkę lubi nosić. W jakiej czuje się elegancko, kobieco, uwodzicielsko. Wyjmij ją z szafy i połóż na łóżku. Jeśli czujesz się na siłach – możesz przygotować także pasujące buty i torebkę. Jeśli natomiast nie stałeś w kolejce po zmysł stylisty, poprzestań na sukience.

Na kartce napisz: Kochanie. Ten wieczór chcę spędzić z Tobą. Tylko z Tobą. Mam dla Ciebie niespodziankę. Proszę, załóż tę sukienkę. Bądź gotowa o 19.00 (wstaw godzinę pasującą do Twojego planu). Na dole będzie czekać na Ciebie taksówka. Zabierze Cię w miejsce, w którym się spotkamy. Nie mogę się doczekać, gdy Cię zobaczę. Kocham Cię!

Jeśli na co dzień nie jesteś romantykiem – Twojej wybrance pewnie w tym momencie zrobi się gorąco, a kolana i reszta ciała – zadrżą z wrażenia. Radość będzie mieszać się z niedowierzaniem, pragnienie ze stresem. Jednak Ty masz wszystko dopracowane i emocje będziesz dawkować według swoich zasad.

Ty również ubierz się elegancko. Kup niewielki bukiet róż.

Niewielki?! Przecież to zaręczyny!

Spokojnie. Restauracja jest tylko punktem całego planu.
Czekaj przed wejściem. Gdy przyjedzie, otwórz drzwi taksówki i podaj jej rękę. Płatność ureguluj podczas umawiania przejazdu, to nie czas na szukanie portfela. Wręcz jej kwiaty i czule pocałuj. Zewnętrzną stroną dłoni przejedź delikatnie po jej dłoni. Dreszcze i emocje murowane!

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Wejdźcie do środka. Pamiętaj, aby być szarmanckim. Emocje będą duże. Ty jednak zachowaj spokój! Dużo się uśmiechaj, baw się czasem spędzonym z miłością swojego życia. W rozmowie nawiązuj do Waszych wspomnień. Do tego, co czułeś gdy się poznaliście. Do Waszych pierwszych spotkań, pierwszego pocałunku. Komplementuj. Mów jak pięknie wygląda.

Teoretycznie w tym miejscu powinien pojawić się pierścionek i Cyganie czekający za rogiem z muzyką. Nie tym razem! Tego dnia było już wiele niespodziewanych chwil. Czas na kolejne!


Ureguluj rachunek. Wieczorny klimat bardzo sprzyja spacerom. Weź ją za rękę…

Nie! Wytrzymaj jeszcze moment. Pokaż jej, jak pięknie błyszczą gwiazdy na niebie. Że cieszysz się, że w tak piękny wieczór jesteś właśnie z nią. A co, gdy niebo będzie zachmurzone? Cóż… we wszystkim można dostrzec piękno. Bądź kreatywny!

Poszukaj wcześniej ładnego apartamentu w okolicy, abyście mogli do niego dotrzeć na pieszo. Zgadza się. Pierścionek jest tam, żeby wcześniej Cię nie kusiło! Mając czas rano, zawieź rzeczy na przebranie na następny dzień – dla Was obojga. Poinformuj obsługę o swoich zamiarach i weź klucze wcześniej. W sypialni rozsyp płatki róż, kup kilka balonów z helem w kształcie serca. Kup zapachowe świeczki. I duży bukiet róż. Tak, tym razem duży, z czerwonych róż! Zadbaj, by był wyjątkowo przystrojony.

Gdy wejdziecie do środka – pocałuj ją czule i poproś, aby zamknęła oczy. Zaprowadź ją do sypialni. Ustaw ją na wprost łóżka i poproś, aby otworzyła oczy. W okół pięknego wystroju dostrzeże pudełko w kształcie serca, które w tym momencie weźmiesz do ręki. Siła bicia serca może zagłuszyć myśli w takiej chwili. Ale to tak piękny moment, że to dobrze! To co powiesz, będzie dokładnie tym, co czujesz. Jak ważna jest w Twoim życiu i jak bardzo chcesz, aby każdy dzień był spędzony tylko z nią.

Emocje tego wieczoru, tej nocy – na pewno nie opadną. Świętujcie! Pijcie szampana, wino, co chcecie. Oddajcie się intymności, radości i szczęściu. To Wasz czas. Niech będzie wyjątkowy!

Wierzę, że nie spodziewałeś się klasycznego klęknięcia wśród stolików w okolicznej restauracji. Chcę, abyś po tym artykule spojrzał na oświadczyny nieco inaczej. Więc tym bardziej się cieszę, że tu jesteś! To znaczy, że Twoja ukochana jest dla Ciebie wyjątkowa i chcesz stworzyć wspomnienia, które nigdy nie stracą na sile.


2. Wasza wspólna pasja


Związki bywają bardzo różne. W niektórych zajmujecie się zupełnie innymi rzeczami. Inni z Was dzielą z drugą połówką pracę, pasje, styl życia. Jeszcze jakiś czas temu uważałem, że wspólna praca w związku to nie najlepszy pomysł. Że przecież trzeba od siebie „odpocząć”, zatęsknić. Że to nic takiego, że każde z was ma inne pasje. Nic bardziej mylnego. Gdy jesteście z tą właściwą osobą, z biegiem czasu pragniecie jej tak samo mocno. Chcecie z nią spędzać tak samo dużo czasu, jak na początku waszego związku. Wspólna praca to sama przyjemność, a pasja to niesamowicie silne spoiwo, które umacnia waszą relację, gdy tylko wspólnie możecie się jej poświęcać.

Skupmy się na wspólnej pasji.

Opcji jest tak wiele, jak osób na świecie. To ten z punktów, w którym nie znajdziesz gotowego rozwiązania (chociaż…? może?). Jeśli należysz do osób, których istotnym elementem życia jest pasja – na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Niech moje pomysły będą drogowskazem i motywatorem do pobudzenia Twojej kreatywności. Zaczynajmy!

Zastanów się, co lubicie robić razem? To niekoniecznie musi być ogromna pasja. Niech to będzie coś, co po prostu w danej chwili Was łączy. Jazda na rowerze? Świetnie! Mamy pierwszy pomysł!

No ale jak… jazda na rowerze ma być pomysłem na romantyczne oświadczyny? Mamy się upocić i w romantycznym uścisku miłości skleić ciałami na zawsze? Ależ skąd. Spokojnie. Podobnie jak w przypadku restauracji, rower posłuży nam jako narzędzie do realizacji pomysłu.


Zaplanuj wycieczkę.

Pogoda bywa kapryśna, sprawdź więc prognozę na kilka dni w przód. Oczywiście może nagle zmienić zdanie i z pięknego, słonecznego popołudnia zamienić się w coś zupełnie odwrotnego. Niesamowite podobieństwo do ludzkich zachowań, prawda?
Tego dnia jest bardzo słonecznie, jest dobrze! Czas na małe zakupy. Włóż do koszyka Wasze ulubione owoce, ciastka, wino. I wodę, którą zamienicie w wino, gdy butelka będzie już pusta. Żart! Zapewne nie macie takich zdolności, jednak zwyczajnie przyda Wam się podczas wyprawy.

Poinformuj swoją ukochaną, że dziś zabierasz ją na rowerową przejażdżkę. Skoro oboje to lubicie, na pewno zgodzi się bez problemu. Spakuj wszystkie zakupione wcześniej produkty do plecaka. Dorzuć też koc, latarkę, spray na komary, kieliszki do wina (zabezpiecz je, aby nie zbiły się podczas podróży w plecaku).

W Twojej okolicy na pewno jest miejsce, w które uwielbiacie jeździć. Może to łąka, na którą wybraliście się na swojej pierwszej wycieczce rowerowej? Takie miejsce wzbudzić dodatkowe, ciepłe emocje. Przywołać wspomnienia i wprowadzić romantyczny nastrój. Niech to będzie punkt oddalony od zgiełku miasta, ludzkich spojrzeń i ich obecności. Spokojne miejsce nad rzeką, wyjątkowe nad jeziorem na uboczu.

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

No i pierścionek! Nie zapomnij zabrać pierścionka! Schowaj go w bezpieczne miejsce, tak aby nie wypadł podczas pokonywania rowerowych ścieżek.

Oczywiście, na tym etapie nie daj po sobie poznać, że jest to inny wypad za miasto, niż zwykle! Powiedz ukochanej, że masz ogromną ochotę spędzić z nią ten czas właśnie w taki sposób. Zrelaksować się w otoczeniu natury, zrobić piknik w ulubionym miejscu.

Odstawcie rowery na bok. Rozłóżcie koc i zacznijcie piknik! Pozwól swojej ukochanej wygodnie się położyć. Wyjmij kupione wcześniej owoce, do kieliszków nalej wina. Pamiętaj, aby zabezpieczyć butelkę przed owadami, wciskając delikatnie korek. Połóż się obok wybranki swego serca. Przytulanie w tym momencie jest bardzo wskazane! Podaruj jej trochę czułości. Patrz w jej oczy, delikatnie przejeżdżając ręką po jej policzku. Przy akompaniamencie natury pocałuj namiętnie jej spragnione usta. Powiedz jej, jak bardzo ją kochasz i mocno się do niej przytul. Posłuchaj bicia jej serca. To najpiękniejsza melodia, jaką kobieta może podarować mężczyźnie. Zwłaszcza, w takim momencie.


Nadszedł czas, abyś i Ty coś jej podarował.

Poproś, aby na chwilę zamknęła oczy. Wyjmij z plecaka schowany tam wcześniej pierścionek (Nie zgubiłeś go podczas jazdy… prawda?). Klęknij przed nią i powiedz: Kochanie… wyjdziesz za mnie?

Nie nie nie! Dodaj tym słowom więcej romantyzmu! No dobra, jeszcze raz…
Powiedz: Kochanie… już kiedy pierwszy raz Cię ujrzałem – poczułem, że jesteś wyjątkowa. Kiedy uśmiechnęłaś się do mnie – cały zadrżałem, a serce zatrzymało się jakby na kilka sekund. Pamiętasz, jak trząsł mi się głos, gdy zapraszałem Cię na pierwszą randkę? Wtedy waliło jak przyśpieszony dzwon! Dzięki Tobie moje życie nabiera barw. Jak Ty to robisz, że każdego kolejnego dnia dodajesz nowy, piękniejszy kolor? Kiedyś myślałem, że wiem co to szczęśliwe życie. Jak ja się wtedy myliłem… Dopiero Ty rozświetliłaś moją duszę. Obudziłaś uczucia, o istnieniu których nie miałem pojęcia. Każdego dnia chcę całować Cię o poranku. Chcę być Twoim przyjacielem i kochankiem. I mężem… Kochanie… Proszę, zostań moją żoną…

Nałóż pierścionek na jej drżącą rękę i cieszcie się sobą! Innego scenariusza nie biorę pod uwagę! Latarka może Wam się przydać na powrót. W szczęściu i miłosnej radości możecie zatracić się tak bardzo, że nie zauważycie znikającego za horyzontem słońca, które ukradkiem Was podgląda i ostatnimi promieniami ogrzewa Wasze ciała.


3. Filmowe zaręczyny


Czy prawdziwa miłość istnieje tylko w filmach? Można uznać, że w życiu każdy z nas odgrywa jakąś rolę. Każdy wciela się w aktora realizując projekcję mistrza, który nie do końca jest znany… Filmowa miłość może zdarzyć się i Tobie! Gdy całym sobą czujesz, że kochasz wybrankę swego serca, a każda kolejna klatka na filmowej rolce ma prawo istnieć wyłącznie jako Wy – czas wcisnąć play i odtworzyć zaręczyny w iście filmowym stylu.

Kamera… akcja!

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Organizacja i realizacja tego pomysłu będzie od Ciebie wymagała sporej dawki kreatywności, sztuki negocjacji i odwagi.

Odwagi?! Czego tu się bać?

Na co dzień możesz być duszą towarzystwa. Możesz umieć wszystko, być wysportowanym tak bardzo, że przechodnie mogą przeglądać się w blasku Twoich muskuł. Możesz zuchwale pokonywać wszystkie życiowe przeszkody… i gdy myślisz, że nic nie może spowodować, że ten wagonik pojedzie w stronę drżącego głosu i łez w oczach… właśnie tak się dzieje. Niezależnie od tego, jak niesamowicie wielką odwagą my mężczyźni wykazujemy się każdego dnia, w środku nosimy ogrom emocji, uczuć i romantyczności. U niektórych widać to mniej, u innych można dostrzec to z łatwością. Jednak gdy przychodzi moment oświadczyn, my mężczyźni stajemy się niczym podgrzana czekolada – jesteśmy bardzo wylewni, po czym zastygamy w bezruchu z nadzieją, że wy – drogie kobiety – ogrzejecie nas swoją wielką miłością, abyśmy w euforycznym stanie zakochania mogli Was zabrać na drogę wspólnego, słodkiego życia.


A więc kino… plan na takie zaręczyny ma szansę na realizację tylko wtedy, gdy w Twoim mieście lub okolicy jest stare kino, które okazyjnie puszcza filmy. Dlaczego akurat takie, a nie zwykłe? Dla tej niezwykłości właśnie! Wyobraź sobie: małe, urokliwe kino na uboczu. Porcja filmowych klasyków. Tylko Ty i Twoja miłość…

Jak to tylko my? Przecież w kinie na pewno będą inni ludzie!

Otóż nie. I to jest najtrudniejszy punkt planu. Jeśli nie należysz do grona szczęśliwców, którzy są w kręgu znajomych osoby opiekującej się takim miejscem, cóż… Czeka Cię droga bardziej formalna.
Poszukaj w internecie takiego kina oraz numeru telefonu. Mail jest ostateczną formą kontaktu. Dlaczego? Bo to w rozmowie telefonicznej będzie słychać Twoje szczere intencje, prawdziwość i nadzieję. Zapytaj, czy możliwe jest wynajęcie kina na seans w najbliższym czasie. Powiedz, że okazja jest wyjątkowa i poproś o spotkanie, na którym chcesz ustalić szczegóły tego dnia. Jeśli oboje macie swój ulubiony film, możesz przy okazji zapytać, czy posiadają go w swoich zbiorach.

Na spotkaniu bądź szczery. Powiedz, że chcesz wynająć kino, aby oświadczyć się miłości swojego życia. Jesteście fanami kina? Wspomnij o tym, a na pewno wzmocni to siłę odbioru emocji u Twojego rozmówcy. Zależy Ci na porze wieczornej lub późnym popołudniu. Chcesz, aby kino było dostępne tylko dla Was. Poproś o odtworzenie Waszego ulubionego filmu lub projekcji, której Twoja ukochana jest wielką fanką. Jeśli natomiast okazyjnie oglądacie produkcje filmowe, poproś o wskazówkę osobę, z którą spotkałeś się w tej sprawie. Kto, jak nie opiekun kina będzie odpowiednią osobą do wskazania czegoś wyjątkowego?

Z nadzieją w głosie zapytaj również, czy po filmie może pojawić się Twoje krótkie nagranie. To bardzo ważny element całej układanki! Powiedz, że naprawdę bardzo Ci na tym zależy i wtajemnicz rozmówcę w szczegóły, które za chwilę Ci przedstawię.


zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

Uff, masz to! Najważniejszy punkt planu załatwiony. Czas na kolejne działania!

O wypadzie do kina możesz ukochanej powiedzieć nawet kilka dni wcześniej. W końcu pozornie ma wyglądać jak zwyczajne wyjście na film. Ale będzie niezwykłe!
Ubierz się „standardowo” – czyli tak, jak ubierasz się na co dzień. Garnitur zostaw w szafie, podobnie zachowaj się w stosunku do grajków, którzy już pewnie nucą miłosne piosenki w Twojej głowie. Nikogo więcej nie zabierasz, więc ich też zostaw w domu.

Ale zanim przejdziemy do samego seansu, zastanówmy się w jaki sposób będziecie świętować. Spokojnie. Zgodzi się. W końcu darzycie się wielką, prawdziwą miłością. Więc będzie dobrze!
Masz zaufanego przyjaciela? Przyjaciółkę? Siostrę? Osobę, której bardzo mocno ufasz i jednocześnie wiesz, że nie szepnie słowa o Twoich planach? Na pewno w Twoim życiu jest ktoś taki – dobrze się zastanów. Poproś tę osobę o pomoc i wtajemnicz w swój plan. Ktoś musi przygotować Wasze mieszkanie do świętowania! Na potrzeby artykułu niech to będzie Twoja siostra. Gdy nadejdzie ten wyjątkowy dzień – kup kwiaty i zawieź je do siostry, aby mogła je ustawić na stole pod Waszą nieobecność. Możesz także dołączyć płatki róż z instrukcją rozsypania w mieszkaniu. Do tego kilka świec, które dopełnią blaskiem płomienia całą scenerię. Jeśli Twoja siostra „Kuchenne rewolucje” ma w małym paluszku i jest mistrzynią gotowania – poproś ją, aby przygotowała dla Was wyjątkowe danie. Dowiedz się, jakie składniki będą jej potrzebne i zrób wcześniej zakupy. Jeśli natomiast nie przepada za przebywaniem w kuchni, poproś siostrę o zakup Waszego ulubionego jedzenia na wynos, które następnie ułoży na talerzach tuż przed Waszym przyjściem.

Miałeś powiedzieć coś o nagraniu!

Ach… tak! To bardzo ważny element całego planu. Podczas rezerwacji kina dopytaj, w jakim formacie możesz dostarczyć swój krótki film. To, co na nim będzie – odmieni ten wieczór. To dzięki niemu serca zaczną bić tak szybko, że tylko Wasze klatki piersiowe pozwolą utrzymać je na swoich miejscach. Będzie to… Twoje wyznanie miłości! Bardzo ważne jest, żeby było nagrane w wysokiej jakości – szczególnie dźwięk, gdyż wyświetlany obraz będzie dopełnieniem wypowiadanych słów. Znajdź profesjonalistę w swoim mieście – niech (za odpowiednią opłatą) pomoże Ci w zrealizowaniu tego nagrania. Tak, wiem co myślisz. Trudno takie słowa wypowiedzieć przed ukochaną, a co dopiero przed obcą osobą? Na pewno jest szansa, że kamerzysta może na moment zostawić Cię w pustym pokoju z ustawionym nagrywaniem. Choć polecam się przełamać. Uśmiech osoby zza kamery, dobre słowo, na pewno pomogą w uwolnieniu myśli, które zamienią się w wypowiedziane słowa!


No dobrze. Trochę Ci podpowiem. Ale pamiętaj, że prawdziwa miłość jest w Tobie. W tym co czujesz, co dostrzegasz. Bądź szczery i prawdziwy, a najpiękniejsze wyznanie miłości stworzysz sam!Potraktuj poniższe słowa jako wskazówkę, która rozbudzi Twoją kreatywność.

„Kochanie. Proszę, posłuchaj mnie. Tak, wiem! Jak to możliwe, że jednocześnie mówię do Ciebie z kinowego ekranu oraz mocno Cię przytulam? Właśnie tego chcę. Chcę dwoić się, nawet troić aby dać Ci szczęście. Aby widzieć Twój wyjątkowy uśmiech każdego poranka. Kocham Cię tak bardzo, że tylko gdy jesteś obok – wszystko smakuje idealnie. Wspólna kawa o poranku, kokieteryjne spojrzenie tuż przed wyjściem, o którym myślę cały dzień. Smak Twoich wilgotnych ust, który przeszywa całe moje ciało. Staram się powiedzieć, że każdy dzień chcę spędzić z Tobą. Pokazałaś mi, jak piękne jest życie. Lecz dla mnie piękne jest tylko, gdy jesteśmy razem. Chcę, abyśmy byli razem na zawsze…”

W tym momencie wyjmij pierścionek, uklęknij. Złap ją za rękę i powiedz: „Kochanie, proszę. Bądź przy mnie już na zawsze. Zostań moją żoną”.

I tyle! W iście filmowym stylu wracajcie do domu cieszyć się swoją miłością! Daj tylko znać siostrze przygotowanym wcześniej sms-em, że już wracacie, aby zdążyła się „ulotnić”!


Pomysły na zaręczyny – Podsumowanie


Nadal tu jesteś? Szanuję za wytrwałość! Teraz jestem w 100% pewien, że zależy Ci na tej kobiecie. Wspólnie przeszliśmy przez trzy pomysły na wyjątkowe zaręczyny. Ale muszę Ci się do czegoś przyznać. Jeden z przedstawionych przeze mnie scenariuszy jest inspirowany kobiecą wizją. Zgadniesz który? Powiedz w komentarzu, w którym z nich najmocniej to czuć?

Pomysłów w mojej głowie na wyjątkowe zaręczyny jest jeszcze co najmniej kilka. Jednak ze względu na budowanie całego scenariusza do każdego z nich, postanowiłem zachować je dla siebie. Oczywiście, że tak – aby przedstawić Ci je w innym artykule! Chcesz poznać je już teraz? Napisz do mnie – chętnie z Tobą o tym porozmawiam! Chcesz oświadczyć się swojej kobiecie tak, aby było to coś naprawdę nietypowego? Coś dopasowanego idealnie do historii Waszej miłości? Tym bardziej się odezwij! Jestem pewien, że pomogę Ci znaleźć wyjątkowe rozwiązanie.

zaręczyny, Zaręczyny – poradnik dla mężczyzn

W natłoku organizacji tak niezwykłego przedsięwzięcia pamiętaj o jednym. Uwiecznij te chwile! Nie wiesz jak? A od czego masz mnie! Ja mam aparat, dzięki któremu mogę zatrzymać dla Was ten wyjątkowy moment na zawsze. Mogę przy okazji pomóc Ci w kwestiach organizacyjnych samych oświadczyn. Moment wyznawania miłości mogę fotografować z ukrycia. A gdy zajdzie potrzeba – wyskoczę z aparatem jak przysłowiowy Filip z konopi.

Będzie mi ogromnie miło, gdy będę mógł być świadkiem Waszej miłości. Chcę sprawić, że ten dzień będzie wzniecał w Was żar uczucia w każdym momencie Waszego życia.

Dziękuję.

Filip Niećkowiak


Zajrzyj tutaj:
Obserwuj mnie na Facebooku!
Obserwuj mnie na Instagramie!
Reportaż ślubny:
Reportaż ślubny – Monika i Mateusz
Reportaż ślubny – Inka i Andy
Zobacz moją ofertę ślubną oraz portfolio:
Oferta ślubna

Dodaj komentarz