letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą

Letni portret – sesja nad Odrą

Letni portret kojarzy mi się z przyjemnym ciepłem wyraźnie odczuwalnym na skórze, intensywną zielenią traw i drzew. A także z pięknymi kwiatami. W takim otoczeniu koniecznie musi znaleźć się miejsce dla pięknej modelki. Zobaczcie, jakie efekty osiągnęliśmy wspólnie z Magdą!

letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą

Letni portret – piękno w promieniach słońca!

Delikatna, kobieca figura idealnie wpisuje się w letni klimat. Wyjątkową uwagę przykuwają piękne, długie włosy swobodnie tańczące na wietrze. Są niesamowite! Kapelusz oraz kwiecista sukienka idealnie ze sobą współgrają. Patrząc na zdjęcie Magdy, na którym skierowana jest w stronę rzeki można poczuć spokój. Ułożenie ciała daje poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia. Jedno jest pewne, letnia pogoda idealnie z nami współpracowała!

letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą


letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą

 

Jestem pod absolutnym wrażeniem kwiecistego wianka, który towarzyszył nam na tej sesji! Do jego wykonania przyczyniła się cała rodzina Magdy oraz oczywiście jej zdolne ręce! Uwielbiam ten spokój, widoczny na powyższym zdjęciu. Piękne kwiaty idealnie podkreślają delikatność i kobiecość modelki. Sukienka natomiast zdaje się być uszyta na specjalne zamówienie, aby razem z wiankiem tworzyć wspaniałą, niepowtarzalną całość! Spokojny wiatr, kołyszący trzciną nadał temu zdjęciu wyjątkowego uroku. Uwielbiam to zdjęcie!

 

letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą

Kobieta najpiękniejsza jest wtedy, gdy na jej twarzy widoczny jest uśmiech. Wprost idealnie jest, gdy jego potwierdzenie można znaleźć również w oczach, w wyjątkowym spojrzeniu. To wszystko sprawia, że warto doceniać jej piękno. Warto również zapisać je na fotografiach, aby nawet za kilkadziesiąt lat cieszyło oko i sprawiało radość na wspomnienie minionych chwil.


letni portret, Letni portret – sesja nad Odrą

To była świetna sesja! Wierzę, że zarówno mi jak i Magdzie te kadry, a także samo wspomnienie pozostaną na długo w pamięci. Znaleźliśmy wyjątkowo ciekawe miejsce, zupełnie wolne od ludzi. Z piękną, intensywnie zieloną polaną tuż przy samej rzece. To wszystko dało nam wyjątkowy klimat i niepowtarzalne fotografie, które z pewnością zostaną z nami na długo! 

Sprawdź moje inne sesje zdjęciowe:
Sesja portretowa Anety
Studyjna sesja Klaudii
Zobacz moją ofertę na sesje portretowe oraz portfolio:
Oferta – zdjęcia portretowe
Sprawdź mój Instagram:
Instagram Filip Niećkowiak

Dodaj komentarz