Zdjęcia ślubne – oferta

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Zdjęcia ślubne – oferta

Moim zadaniem jest uwiecznienie najważniejszych chwil w Waszym życiu. Emocji, które towarzyszą Wam oraz Waszym najbliższym i przyjaciołom. Cześć! Mam na imię Filip i z przyjemnością zatrzymam je dla Was na wyjątkowych fotografiach.  Aktualnie mieszkam w Zielonej Górze, jednak pracuję na terenie całej Polski. Ślub za granicą? Bardzo chętnie! Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Poniżej znajdziecie przykładową ofertę. Jednak reportaż z tego dnia ma być w 100% dopasowany do Waszych potrzeb. Jeśli macie ochotę nawiązać współpracę i oddać w moje ręce uwiecznienie Waszego ślubu, zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce kontakt. Na pewno razem dopasujemy ofertę do Waszych oczekiwań.

Reportaż ślubny: 
– zdjęcia z przygotowań panny młodej oraz pana młodego
– zdjęcia z wizyty u kosmetyczki i fryzjera
– zdjęcia z błogosławieństwa,
– zdjęcia z ceremonii zaślubin,
– zdjęcia grupowe z gośćmi,
– zdjęcia z zabawy do oczepin (do 1 w nocy),
– 300 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na pendrive oraz na płytach DVD,
– 50 odbitek w formacie 15x23cm,
– całość zapakowana w estetyczne, drewniane pudełko (w środku mieszczą się odbitki, pendrive w specjalnej przegródce, płyty DVD)

Sesja plenerowa w dowolnym terminie:
– 50 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej,
– pendrive oraz płyta DVD,
– 50 odbitek w formacie 15x23cm.

Sesja narzeczeńska:
Jest to świetna okazja na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć, które będą opowiadać historię Waszej miłości. Jest to również szansa, aby przyzwyczaić się do obecności przed obiektywem oraz do współpracy z fotografem. Wspaniała pamiątka dla Was jako młodej pary. Bardzo polecam!
– 20 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej,
– pendrive oraz płyta DVD,
– 20 odbitek w formacie 15x23cm.