, Sesje portretowe

Sesje portretowe

, Sesje portretowe
, Sesje portretowe

Sesje portretowe

W ludziach przyciągają nas elegancja, dobry gust, poczucie estetyki, zadbane ciało, piękne włosy. Choć dla każdego będą to inne elementy, wszystko sprowadza się do jednego – chłoniemy to wzrokiem. Każdego dnia jesteśmy otaczani setkami różnych zdjęć swoich znajomych. 
Pamiętasz to, które w ostatnim czasie naprawdę zwróciło Twoją uwagę? Kto na nim był? Co najbardziej spodobało Ci się
w osobie na tej fotografii? Chcę Ci powiedzieć, że dobre zdjęcie przyciąga uwagę. Powoduje zafascynowanie u każdego oglądającego.
Obok Twojego świetnego portretu ciężko będzie przejść obojętnie! Piękno zachwyca, a jego eksponowanie budzi pozytywne emocje.
Każde miłe słowo powoduje, że wzrasta poczucie naszej wartości. Częściej się uśmiechamy, jesteśmy życzliwi, wszystko sprawia nam radość. Lubisz, gdy ktoś zachwyca się Twoją wyjątkowością? Ja bardzo!

Oferta

Zadbaj o fotograficzne wspomnienia. Wspólnie sprawimy, aby Twoje portrety były wyjątkowe. Pokaż swoje piękno światu, podaruj swoje zdjęcia w prezencie lub włóż do rodzinnego albumu. Wybierz pakiet i zdecyduj.

sesja portretowa

– pakiet 20 zdjęć w formie cyfrowej
oraz jako odbitki w formacie 15x23cm

– galeria on-line
– do wyboru sesja plenerowa,
studyjna lub lifestyle
– dojazd do 20km od Zielonej Góry w cenie
cena: 600zł

dodatki

– profesjonalny makijaż wykonany
przez profesjonalną wizażystkę

cena: 150zł

 

– fotoksiążka 20x20cm o wysokiej jakości
druku i sztywnych kartach (20 stron)
cena: 250zł

 

Zdjęcia z sesji to Twoje wspomnienia. To uśmiech pełen radości. To prawdziwy zachwyt!
Twoje szczęście jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego to Ty decydujesz, które spośród wszystkich fotografii trafią w Twoje ręce.
 Oprócz tego, gdy zachwyci Cię więcej zdjęć, możesz dobrać je dodatkowo niezależnie od wybranego pakietu.
 Każde dodatkowe zdjęcie (w formie cyfrowej + odbitka) to dodatkowy koszt 25zł/szt.

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa daje poczucie wolności. Otwarta przestrzeń sprawia, że czujemy dużo większą swobodę. Piękno jesiennych kolorów, kwitnące wiosenne kwiaty, ciepłe promienie letniego zachodzącego słońca. Każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok i idealnie może wpasować się w klimat Twojej sesji portretowej.  Las, jezioro, płynący w pobliżu strumyk.Sesja plenerowa to dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce.
Może to być jezioro, nad którym uwielbiasz spędzać czas. Leśna polana, na której często jeździsz na rodzinne pikniki. Park, w którym uwielbiasz spacerować. Z przyjemnością odwiedzę szczególne dla Ciebie miejsce.
 A jeśli takiego nie masz – spokojnie. Mam kilka asów w rękawie.

 

Sesja studyjna

Sesja studyjna to zupełnie inne doświadczenie. Błysk studyjnych fleszy, przyjemna muzyka lecąca w tle. Ciastka, kawa, herbata. Miła, ciepła atmosfera. To wszystko sprawia, że poczujesz się bardzo swobodnie. Sesja studyjna daje możliwość kilkukrotnej zmiany stylizacji. Dzięki temu mogę tworzyć różnorodne i wyjątkowe portrety. W zamkniętej, studyjnej przestrzeni wspólnie możemy zrealizować najbardziej szalone pomysły!

Zdjęcia portretowe

Porozmawiajmy o Twojej sesji!

Każda chwila to wielka wartość, o którą trzeba dbać. Sesja portretowa to wyjątkowy czas, gdy robisz coś tylko dla siebie! Z przyjemnością Cię poznam! Porozmawiamy, zrobimy świetne zdjęcia. Będzie wiele śmiechu, uśmiechu i radości. Wypełnij poniższy formularz. Napisz parę słów o sobie, jaki rodzaj sesji jest Ci najbliższy. Daj też znać, jakie miejsce marzy Ci się na portretową sesję zdjęciową!