Sesje ciążowe, Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Sesje ciążowe, Sesje ciążowe
Sesje ciążowe, Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Ciąża to czas pełen wyjątkowych zmian i przedsmak kolejnych. To przejściowy stan pełen emocji, często bardzo skrajnych.
Każdy dobrze wie, że ciąża to wyjątkowy czas dla kobiety. Każdego i każdą z nas mama nosiła pod sercem. 
Wiecie jak ważna jest wtedy miłość matki? Chyba nie da się tego opisać! A czy pamiętacie ten czas, gdy byliście właśnie tam…
w brzuszku swojej mamy? 
Zatrzymajcie się na moment… Wyobraźcie sobie chwilę, gdy Wasze dziecko z radością biegnie z nowym skarbem… Albumem rodzinnym znalezionym na półce! Siadacie razem na kanapie, przeglądając kolejne karty wracają wspomnienia…
 – Zobacz kochanie, to Twój Tata i Twoja mama! – A tu A tu mamo? – Widzisz kochanie… Tutaj mama nosiła pod serduszkiem największy Skarb! 
Przyznajcie, piękny scenariusz… prawda? 

Oferta

Drogie przyszłe mamy! Zróbcie prezent sobie i swojej rodzinie! Niech piękne zdjęcia będą dla Was wyjątkową pamiątką na całe życie!
Niech ozdabiają Wasz dom wisząc w pięknych ramkach, jako odbitka na lodówce… A może będą to zdjęcia zajmujące szczególne miejsce
w rodzinnym albumie?

sesja ciążowa

– pakiet 20 zdjęć w formie cyfrowej
oraz jako odbitki w formacie 15x23cm

– galeria on-line
– do wyboru sesja plenerowa,
studyjna lub lifestyle
– dojazd do 20km od Zielonej Góry w cenie
cena: 600zł

dodatki

– profesjonalny makijaż wykonany
przez profesjonalną wizażystkę

cena: 150zł

 

– fotoksiążka 20x20cm o wysokiej jakości
druku i sztywnych kartach (20 stron)
cena: 250zł

 

Zdjęcia z sesji zdjęciowej to Wasze wspomnienia. To kręcąca się w oku łezka, połączona z uśmiechem pełnym radości.
Wasze szczęście jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego to Wy decydujecie, które spośród wszystkich fotografii trafią w Wasze ręce.
 Oprócz tego, gdy zachwyci Was więcej zdjęć, możecie dobrać je dodatkowo niezależnie od wybranego pakietu.
 Każde dodatkowe zdjęcie (w formie cyfrowej + odbitka) to dodatkowy koszt 25zł/szt.

Sesja lifestyle - co to znaczy?

Sesja lifestyle to coś wyjątkowego. Wybierając sesję lifestyle otwieracie przede mną swoje drzwi. Nie tylko do domu. Otwieracie przede mną siebie, swoją miłość. Jest to fotografia, dzięki której pokazuję Waszą codzienność, radość z nadchodzących narodzin dziecka. To naturalna, inspirowana życiem sesja.

Pamiętajcie, że każde mieszkanie jest wyjątkowe. Jest WASZE. To właśnie w nim codziennie darzycie się miłością. To w nim urządzacie pokoik dla dziecka, w nim jecie wspólne posiłki, rozmawiacie o wszystkim. Nie musi wyglądać jak z katalogu. To część Waszego życia i chwil, które będziecie wspominać oglądając fotografie.

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa jest świetnym pomysłem szczególnie w okresie wiosny i lata. Ciepłe promienie słoneczne, przyjemny wiatr otulający ciało. Sesja ta, podobnie jak sesja lifestyle, ma również bardzo luźny styl. Zależy mi na pokazaniu Waszego uczucia, Waszych charakterów. Radość i naturalność są niezbędne podczas moich sesji. 
Wspólnie wybierzmy się nad jezioro, nad którym uwielbiacie spędzać czas. Las w okolicy, w którym uwielbiacie spacerować. Plaża, bez której nie wyobrażacie sobie wakacji. Z przyjemnością odwiedzę szczególne dla Was miejsce.
 A jeśli takiego nie macie – spokojnie. Mam kilka asów w rękawie.

Sesja studyjna

Sesja studyjna to zupełnie inne doświadczenie. Błysk studyjnych fleszy, przyjemna muzyka lecąca w tle. Miła, ciepła atmosfera. To sesja o bardzo intymnym charakterze. Brak osób postronnych sprawia, że poczujesz się spokojniej. Podczas sesji studyjnej tworzę wyjątkowe portrety.
Mam na celu ukazanie piękna noszenia dziecka pod sercem, Twojej radości oraz kobiecości. Przygotowując się do sesji przypomnij sobie, jak piękna jesteś. Wykorzystaj tę sesję, aby zrobić coś dla siebie. Wykonam dla Ciebie kilka wyjątkowo kobiecych zdjęć, ukazujących Twoją niezwykłość
 i zmysłowość.

Sesja ciążowa z partnerem?

Jeśli tylko jest ochota na wspólną sesję, jak najbardziej partner powinien również wziąć w niej udział.  Jest to idealne pokazanie uczuć, miłości i szczęścia z powodu nowego członka rodziny. Jeśli macie już dzieci, też warto aby podczas sesji były razem z nami. One też oczekują na rodzeństwo, marzą już o wspólnej zabawie, na którą oczywiście czas nadejdzie później.

Zdjęcia ciążowe

Porozmawiajmy o sesji!

Dziecko noszone pod sercem matki to dar, o który trzeba dbać. Warto również zadbać  o wspomnienia chwil dla Was ważnych.
 Każda sesja to inne historie. Niesamowite jest to, że chcecie je dzielić razem ze mną,  zapraszając mnie i mój aparat do Waszego 
pełnego miłości świata. Z przyjemnością Was poznam!
 Wypełnijcie poniższy formularz. Napiszcie,  jaki rodzaj sesji jest Wam najbliższy. Dajcie też znać, jakie miejsce marzy Wam się na sesję ciążową!