O mnie

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

O mnie

 

Cześć! Jestem Filip 🙂 Lubię piec ciasta (mój piernik na święta Bożego Narodzenia wymiata – serio :)), gotuję, trenuję wspinaczkę, jeżdżę na rowerze,  pływam, szydełkuję! Szydełkuję?! NIEE, to oczywiście żart! Ale zdjęcia robię! I to uwielbiam. Tak samo jak dobry humor.

Czy zawsze chciałem zostać fotografem ślubnym? Zdecydowanie nie jest to zawód, o którym marzy się od dziecka. Chciałem zostać programistą i tworzyć strony internetowe, jednak z biegiem czasu robienie zdjęć stało się moją główną pasją. Oczywiście tworzenie stron nadal mnie interesuje (czego dowodem jest strona, na której właśnie jesteście ;-)), ale na pytanie: „co chcesz robić w życiu?” bez zastanowienia odpowiadam: zdjęcia!

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od robienia zdjęć sportowych: żużel, koszykówka, piłka nożna. I właśnie podczas tych zleceń odkryłem, że bardzo dobrze czuję się w fotografii reportażowej. Postanowiłem spróbować fotografii ślubnej. I to był strzał w dziesiątkę.

No właśnie, czym jest dla mnie fotografia ślubna? Jest moim spojrzeniem na Waszą historię, opowieść tego wyjątkowego dnia. Należę do wrażliwych osób, ceniących ideę romantycznych gestów. I gdy widzę prawdziwe emocje, uczucie – automatycznie mam „kluchę” w gardle ze wzruszenia i cieszę się, że nie muszę wtedy śpiewać, mogłoby być ciężko 🙂 Daje mi to umiejętność dostrzegania najdrobniejszych gestów, spojrzeń pełnych miłości.

W fotografii ślubnej lubię ujęcia „z ukrycia”. To właśnie wtedy emocje zatrzymane w kadrze są najbardziej żywe. Ale jednak nie pracuję tak, jakby mnie nie było. Jestem zawsze tam, gdzie trzeba. Kontroluję sytuację, nawet jeśli mnie nie widać 🙂

Możliwość zatrzymania na fotografiach najważniejszych chwil w Waszym życiu, emocji które Wam towarzyszą, uśmiechu, łez, chwil pełnych radości , Waszych przyjaciół świetnie bawiących się podczas wesela, będzie dla mnie ogromnym wyróżnieniem.  Podczas dnia ślubu skupiam się, aby kadry przeze mnie wykonane opowiadały historię, które przywołają niesamowite wspomnienia nawet wiele lat później. Lubię podróże oraz wyzwania, dotrę w każde miejsce w Polsce! Marzy mi się również wykonanie zdjęć na ślubie zagranicą.

Jeżeli podoba Wam się mój styl pracy, chcecie mnie poznać oraz powierzyć mi uwiecznienie najważniejszych chwil w Waszym życiu, zapraszam do kontaktu!

Filip

 

Znajdź mnie również na:

1468073463_facebook 1468073510_social-instagram-new-circle